לימוד עברית למתחילים

באולפן עדי לומדים עברית בקלות ובהנאה, באופן מדורג ושימושי לחיי היום-יום. אנו מאמינים כי לימוד העברית הטוב ביותר הוא דרך דיבור כבר מהתחלה בעברית מדוברת תוך כדי שלומדים אותה. תוך פרק זמן קצר תוכלולשפר את רמת העברית שלכם כך שתוכלו לנהל שיחה שוטפת במצבי חיים מגוונים, לקרוא ולכתוב באופן נכון.

קורס עברית למתחילים

אנו מציעים ללקוחותינו קורס לימוד עברית למתחילים הכולל חומרי לימוד מובנים ואיכותיים, תוך ליווי צמוד עם מורה לעברית, ומביאים איתנו ניסיון של 40 שנות הוראת עברית כשפה שניה. שיטתנו 'מפתחות לעברית' נוקטת בגישה תקשורתית ופרגמטית ללימוד עברית למתחילים, תוך שימוש מודולרי וגמיש במפתחות השפה, בהתאם לצורכי הלומדים, יכולותיהם וענייניהם.

מטרתנו להקנות ללומד העברית תשתית לשונית ותרבותית. שליטה לשונית בסיסית בארבע מיומנויות הלשון, וחיבור אל עולם התרבות העברית.
בעזרת מפתח ה'דיבור' בונה הלומד נרטיב אישי, לומד
לספר פרטים אישיים על עצמו ועל חייו במשפטים פשוטים. באופן זה הוא רוכש יכולת התמצאות במרחב בתחומי התפקוד השונים, אוצר מילים הקשור לכל תחום ומבעים נחוצים בפעולות הדיבור השונות. את מפתח הדיבור משלים מפתח נוסף של 'קריאה וכתיבה' המכשיר את הלומד להתמצא במגוון נושאים בחיי היום-יום כמו: מילוי טפסים ושאלונים, קריאה וכתיבה של מסרונים, הודעות ומכתבים.

 


באולפן עדי משלבים הסברים, דוגמאות ומספר רב של תרגילים בשלבי הלימוד השונים. במטרה שהתלמיד יוכל להבין, לדבר, לקרוא ולכתוב משפטים פשוטים, וכן במטרה שידע לשאול ולהשיב על שאלות פשוטות לקבלת מידע. מפתח 'התרבות העברית' מעניק תשתית לרכישת ידע וליצירת זיקה בתחום תרבות וחברה, תוך ציון אירועים מרכזיים בסולם הזמן, מראשית ימי הציונות ועד לימינו.

 

עולים חדשים ושוהים זמניים רבים בישראל זקוקים ללימוד עברית מסודר, במהירות ובאופן איכותי.
קורס עברית למתחילים שאנו מציעים ללקוחותינו בנוי על בסיס תוכנית לימודים מותאמת לצורכי הלומד היחיד או קבוצת הלומדים, בהתאם להדגשים וליעדי הלימוד הנדרשים. אנו שמים דגש על רכישת יכולת עברית בסיסית, במיקוד לפי בחירת הלומדים: ללמוד עברית מדוברת ו/ או קריאה בעברית למתחילים.

להזמנת מפגש ייעוץ לימודי צרו קשר 054-5649845

 


הצצה ללימודי עברית למתחילים באולפן עדי:

רמת מתחילים - קורס עברית לעולים חדשים

Beginner level - New immigrants
Classes: 60 (Self learning)
Our Recommendation: Twice a week

קורס אונליין מתחילים - מבוגרים

Online Beginners Course - Adults
Classes: 30 Academic hours
Number of Sessions: 15
Number of Sessions Per Week: 2
Session Duration: 1.5 Hours
Days: To be determined
Times: Morning / Evening

קורס עברית מדוברת

Conversational Hebrew Course
Classes: 30 Academic hours
Number of Sessions: 15
Number of Sessions Per Week: 2
Session Duration: 1.5 Hours
Days: To be determined
Times: Morning / Evening

קורס מפתחות לעברית - מתחילים

Recorded Course – Beginners Level
Learning Units: 3-1
Number of Lessons: 30

קורס מפתחות לעברית - מתחילים ומתקדמים

Recorded Course For Beginners And Advanced Learners
Learning Units: 6-1
Number of Lessons: 60