לימודי עברית

שיעורי עברית באולפן עדי


'אולפן עדי' הוא אולפן בוטיק ללימוד השפה העברית לכל המשפחה. אנו שמים דגש על מתן יחס אישי ומענה לכל תלמיד ולקוח, תכנית הלימודים מותאמת לפי רמת השפה העברית והיעדים, על בסיס שיטת הלימוד הייחודית לנו - 'מפתחות לעברית' שפותחה על ידי מנהלת ויוזמת האולפן - עדי ברגר רם. אנחנו מלמדים דרך און ליין לכל מקום ובכל שעה וגם באופן פרונטאלי לפי הזמנה ובתיאום מראש. מסלול לימודי עברית של אולפן עדי מציע לכם  קורסים לקבוצות קטנות או שיעורים ליחידים בכל הגילים והרמות. נכללים בו לימודי עברית לילדים ונוער, לימודי עברית למבוגרים ולפנסיונרים, קורס עברית לעולים חדשים. אנו מתאימים את תכני הלימוד ואת דרכי ההוראה שלנו לפי גיל הלומדים, רמת הידע שלהם בעברית ומטרות הלימוד. מלמדים לפי שיטת הלימוד הייחודית לנו. "מפתחות לעברית" היא שיטת לימוד מותאמת לצורכי הלומדים והעדפותיהם. מבוססת על ניסיוננו רב השנים, ומבטיחה למידה והצלחה בדרך קלה ומהנה. אנו שמים דגש על עברית תקשורתית ותפקודית בחיי היום יום, וברמות המתקדמות על פיתוח מיומנויות קריאה, כתיבה והבעה.

לעולים חדשים אולפן עדי מציע מסלול ייחודי משולב רמות, החל מרמת מתחילים ועד לרמת מתקדמים. זכאי משרד העלייה והקליטה יקבלו החזר לימוד מלא מותנה בהשתתפות 80% לפחות ובהצגת תעודת סיום קורס והשתתפות במבחן הסיום.

חדש באולפן עדי !!! בדקו אילו הטבות או קופונים מגיעים לכם. הטבות לעולים חדשים, 'חבר מביא חבר', 'חבר משפחה' או 'חבילה ראשונה'.  לבדיקה >

לימודי עברית לילדים ונוער

לימודי עברית לילדים ונוער

לימודי עברית למבוגרים ופנסיונרים

לימודי עברית למבוגרים ופנסיונרים

נפגשים במרחב

נפגשים במרחב