עברית מדוברת

ללמוד עברית מדוברת באולפן עדי בדרך קלה ומהנה לפי שיטתנו הייחודית 'מפתחות לעברית' שהוכיחה עצמה בקרב לומדים רבים.
החל מהשיעור הראשון תלמדו להבין את בן השיח שלכם ותוכלו במשפטים פשוטים למסור מידע על עצמכם ולקבל מידע חיוני עבורכם. בפרק זמן קצר
תגיעו ליכולת טובה לנהל שיחה שוטפת במצבי חיים מגוונים. להביע את רצונכם ואת דעתכם, לשאול, לבקש, להתייעץ, להמליץ ואפילו להתלונן במקרה הצורך.

קורס עברית מדוברת

אנו מציעים ללקוחותינו קורס עברית מדוברת אונליין הכולל חומרי לימוד מקוריים שפותחו על בסיס שיטת הלימוד שלנו וניסיון 40 שנות הוראת עברית כשפה שנייה .
'מפתחות לעברית' היא שיטת לימוד הנוקטת בגישה תקשורתית ופרגמטית ללימוד עברית מדוברת בהתאם לצורכי הלומדים, יכולותיהם וענייניהם. באופן בו בונה הלומד נרטיב אישי, לומד לספר פרטים אישיים על עצמו ועל חייו במשפטים פשוטים. תוך רכישת יכולת התמצאות במרחב בתחומי התפקוד השונים, אוצר מילים הקשור לכל תחום ומבעים נחוצים בפעולות הדיבור השונות.
השיעורים שלנו מבוססים על שיחות במצבי חיים משתנים, סימולציות של פעולות דיבור שונות תוך שימוש במבעים מתאימים להקשר ולאירוע.

עולים חדשים ושוהים זמניים רבים בישראל זקוקים ללימוד עברית מסודר, במהירות ובאופן איכותי. קורס עברית מדוברת שאנו מציעים ללקוחותינו בנוי על בסיס תוכנית לימודים מותאמת לצורכי הלומד היחיד או קבוצת הלומדים, בהתאם להדגשים וליעדי הלימוד הנדרשים. אנו שמים דגש על רכישת יכולת של עברית בסיסית, במיקוד לפי בחירת הלומדים.

להזמנת מפגש ייעוץ לימודי צרו קשר 054-5649845 

קורס עברית מדוברת

Conversational Hebrew Course
Classes: 30 Academic hours
Number of Sessions: 15
Number of Sessions Per Week: 2
Session Duration: 1.5 Hours
Days: To be determined
Times: Morning / Evening