המלצות
מרים מצרפת ממליצה בצרפתית
אלכסיי מרוסיה ממליץ ברוסית ובעברית
איזבל מברזיל ממליצה בעברית
אנה
סוזי מארגנטינה ממליצה בספרדית - קורס עברית לעולים חדשים
סופי מצרפת – לימודי עברית לעולים חדשים

אני ממליצה ללמוד באולפן עדי. השיעורים תמיד מעניינים ויש הזדמנות לדבר. המורה מסבירה ברור ולאט את כל המילים החדשות. אנחנו עושים סימולציות וגם מדברים על תרבות ואקטואליה. בהתחלה לא הבנתי כלום ועכשיו אני כבר יכולה לדבר !

 

 

מאיה מאוקרינה – קורס עברית לעולים חדשים

אני זוכרת את השיעורים שלי ב'אולפן עדי' כמאתגרים ומעניינים מאוד. הלמידה הייתה נהדרת! למורה שלי באולפן הייתה גישה יצירתית ללמידה, בשיעורי התרבות למדנו דרך מצגות היסטוריות יפהפיות  סיפורים על חייהם של מפורסמי ישראל ומהתנ"כ. תודה רבה לכם !

 

צ'רלס מדרום אפריקה - קורס עברית למתקדמים

בשיעורי העברית שלי באולפן למדתי מהספר של עדי את המבנים הלשוניים ורכשתי את 'המפתחות' לשפה העברית. עדי עוררה בי השראה והתלהבות מהשפה והתרבות העברית. אני ממליץ על הקורסים שלה בחום!

 

מרים מצרפת - קורס עברית למתקדמים

השיעורים שלנו מעניינים מאוד. אנחנו לומדים בשיעורים גם דקדוק. למשל בונים עצים משורשים. מתרגלים בספר הלימוד שלנו "מפתחות לעברית" את הפעלים בכל הבניינים בהווה, עבר ועתיד. לפעמים גם שומעים יחד שיר ולומדים את המילים שלו עם מצגות יפות. המורה מסבירה הכל ואני מרגישה שאני מתקדמת ומשפרת את השפה שלי. אני מאוד ממליצה לכם לקחת קורס ב Ulpan Adi.

 

איזבל מברזיל - קורס עברית למתקדמים

התחלתי ללמוד ב'אולפן עדי' בערך לפני שנתיים, אחרי שנים של התמודדות קשה עם השפה העברית. השיעורים שלי באולפן עדי באמת עזרו לי להתקדם לרמה גבוהה יותר בעברית. שיטת 'המפתחות' של עדי מאוד מרשימה בכך שהיא משלבת טכניקות של אסוציאציות, טבלאות שיטתיות ומארגנות של פעלים ושאר מרכיבי הלשון. אני ממליצה בחום על 'אולפן עדי' לכל מי שרוצה ללמוד או להתקדם בעברית!

קלאודיה מרומניה, קורס עברית אקדמית

זכיתי להיות תלמידה באולפן עדי. ללמוד עם מורה מאירת פנים שמלמדת ומסבירה בסבלנות ובדרכים שונות, מלאת חום ואהבה לאדם ולמקצוע. שהופכת את כל השיעורים למשמעותיים, משתפת ומעשירה אותי בידע שלה ומנסיונה, בשילוב עם סיפורים מרגשים ומעניינים מכל מיני תחומים. מקנה לי כלים ואסטרטגיות להבנת הנקרא, לכתיבה נכונה ולביטוי ברמה גבוהה. לוקחת כל משפט שאני כותבת, מעלה את משלבו בהדרגה ומאפשרת לי לבחור את הביטוי שלפי דעתי מתאים ביותר. היא תמיד מעודדת אותי ומקשיבה לי וזורמת. מוכנה ללוות אותי בלימודיי במכללה.

אני ממליצה לכולכם, מכל לבי להצטרף לאולפן עדי, להתקדם וליהנות מהלימודים !

אלכסנדרה מרוסיה- קורס עברית לעולים חדשים

ב'אולפן עדי' מצאנו מורה מצוינת וסבלנית אשר דואגת להסביר עד שמבינים.
בשיעור לומדים לפי הספר "מפתחות לעברית " שכתבה עדי, מנהלת האולפן. מאוד מומלץ ויותר מובן מספרים אחרים שניסינו.

ניקיטה מאוקראינה – קורס עברית לעולים חדשים

 אני אוהב שבשיעורים שלנו אני יכול לדבר עם המורה והחברים על הכל. אנחנו לומדים על דברים שמעניינים אותנו. הזמן עובר מהר ואני מרגיש שממש התקדמתי. אני אוהב את השיעורים האלה!

 

ג'ון מארה"ב-קורס עברית לילדים

הגעתי ל'אולפן עדי' לפני חודשיים בחיפוש אחר מענה מתאים לשיעורי אונליין בעברית.  שלושת ילדיי, בני 6, 10 ו-12, התחילו ללמוד דרך שיעורי אונליין. המורה שלהם באמת מצליחה להעביר להם אהבה לשפה ! זה משמח אותי מאוד, כי עברית היא שפת האם שלי. אנחנו כבר רואים התקדמות משמעותית ושיפור בדיבור, קריאה וכתיבה אצל הילדים. ממליץ בחום!

 

איריס מארה"ב, קורס עברית לילדים ונוער

As part of our plan to return to Israel, I was looking for the best online Hebrew teacher for my 11 Years old daughter.
After a huge research I choose Adi Ram Ulpan, she is carrying, always available and paired my daughter with the best Hebrew teacher Nataly.
My daughter loves the session, the special attention her teacher gives her, she is so professional and nice, and after few months my daughter started speaking and understanding Hebrew!!
We are grateful that we got to know Adi and Nataly!