עברית לדוברי ערבית

'אולפן עדי' – לימודי עברית כשפה ותרבות, עוסק מזה חמש שנים בהוראת עברית כשפה שנייה. בעינינו השפה היא לא רק אמצעי תקשורת, אלא גם חלק מתרבות.
בתהליך הלימוד, אנחנו שואפים להקנות לתלמידינו תשתית ושליטה לשונית טובה, בשילוב עם לימודי הכרת הארץ, אקטואליה, תרבות והיכרות עם העולם הסובב אותנו.
                                                                                                    

אנו מאמינים בכוחה של השפה לעזור בפיתוח מיומנויות וכלים בתחום הלימודי, המקצועי והתעסוקתי. בתרומתה של ידיעת השפה להתפתחות אישית, וליצירת שיח משותף כחלק מהשתלבות חברתית - תרבותית במדינה. מכאן התפתחה גישתנו להוראת השפה.

בקורס של 'אולפן עדי' ללימוד עברית לדוברי ערבית אנו שמים דגש על פיתוח מיומנויות תקשורת אישית ובינאישית, רכישת יכולות וכלים כמפתח להצלחה אישית וחברתית.
הלימודים מתקיימים על פי שיטתנו הייחודית 'מפתחות לעברית', המאפשרת לשלב מיומנויות וכישורים רבים ברכישת שפה, שיטה אשר הוכיחה את עצמה במשך שנים, בשביעות רצון גבוהה ובהישגים נאים של לומדים רבים. דרך עבודתנו מאפשרת לכל לומד/ת ללמוד בקצב ובסגנון שלו, ונותנת הזדמנות לרכוש ידע ויכולת טובה בעברית.

אופן הלימוד מותאם לפי גיל ורמת שפה לילדים ונוער, סטודנטים, עובדים ופנסיונרים. אנחנו עובדים מול גופים שונים בחברה ונמצאים בהתקשרות עם חברות פרטיות, מכללות אקדמיות, רשויות מקומיות ועמותות חברתיות.

תכנית הלימודים שלנו מותאמת אישית לפי רמת השפה העברית ויעדי הלומדים, ושמה דגש על מתן יחס אישי ומענה לכל תלמיד/ה ולקוח/ה על פי צרכיו ומטרותיו. השיעורים משלבים מיומנויות שפתיות כקריאה, כתיבה, ומכלל יסודות השפה – בדגש על יכולת שיח ותקשורת, ובשילוב תכנים הקשורים לתרבות ואקטואליה בישראל ומסביב לה.

למידע נוסף ולהזמנת מפגש ייעוץ לימודי  צרו קשר 054-5649845

שיעורי עברית לדוברי ערבית

Hebrew Course For Arabic Speakers
Classes: Flexible
Our Recommendation: Twice a week
Times: Will be scheduled