אודות

 קצת עלינו

'אולפן עדי' – לימודי עברית כשפה ותרבות, אולפן עברית בוטיק ללימוד עצמי, לכל המשפחה ולחברות ולארגונים.
עדי ברגר רם, מנכ"לית האולפן, בעלת תואר שני בחינוך ותואר ראשון בלשון עברית, מביאה איתה 40 שנות ניסיון בהוראת עברית לעולים חדשים באולפנים של משרד החינוך. מפתחת תכנים ושיטות הוראה בתחום שפה ותרבות.

 

אנו מציעים לכם שיעורי עברית לכל גיל ומטרה, ומסלול מיוחד של קורסים בעברית לעולים חדשים בשעות גמישות ונוחות לכם, בקצב ובדרך הנכונה לכם. תוכלו לרכוש ידע ויכולת טובה בעברית.

"מפתחות לעברית" היא שיטת לימוד ייחודית פרי פיתוחנו, מותאמת לצורכי הלומדים והעדפותיהם. מבוססת על ניסיוננו רב השנים, ומבטיחה למידה והצלחה בדרך קלה ומהנה. אנו שמים דגש על עברית תקשורתית ותפקודית בחיי היום יום, וברמות המתקדמות על פיתוח מיומנויות קריאה, כתיבה והבעה. אנחנו עובדים עם אוכלוסיות מגוונות ובהתקשרות עם חברות פרטיות, מכללות אקדמיות, רשויות מקומיות ועמותות חברתיות.

 

צוות המורים מקצועי ובעל ניסיון בהוראת העברית כשפה שניה. השיעורים משלבים מיומנויות תקשורת ותכנים הקשורים לתרבות ואקטואליה בישראל. ה'אני מאמין' שלנו הוא כי העברית היא מפתח להשתלבות בחברה הישראלית והצלחה ברכישת מקצוע והתפתחות אישית.


בין לקוחותינו: מכון וייצמן למדע, ארגון עובדי עיריית תל-אביב, המכללה למינהל ראשון לציון, עיריות ורשויות מקומיות.


למה אנחנו?

  • ניסיון רב שנים בהוראת עברית כשפה שנייה
  • שיטת לימוד ייחודית
  • לימוד עצמי – קורסים דיגיטליים
  • יחס אישי ותומך
  • מורים מקצועיים ומסורים

איך לומדים אצלנו?

 

כשתפנו אלינו, נקבל אתכם בברכה.

יחד איתכם נבדוק את רמת העברית שלכם ונלמד להכיר את צרכיכם הלימודיים, נציע לכם מתוך מגוון השירותים והתוצרים שלנו את הטוב ביותר עבורכם.

 יחד איתכם נבנה לכם תוכנית לימודים מותאמת ואישית.


לאחר הקלט הראשוני, תצאו איתנו למסע לימודי מעניין, מהנה ומאתגר. בשיעורים שלנו תלמדו לפי שיטת הלימוד 'מפתחות לעברית' שהיא דרך קלה ונעימה לרכישת השפה והתרבות, הוכיחה עצמה במשך עשרות שנים בהישגים גבוהים ושביעות רצון של לומדים רבים.
השיטה משלבת באופן מודולארי ובהדגש תקשורתי בין תכנים של שפה, תרבות ורגש.


לבירור נוסף, השאירו פרטיכם באתר ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

 ממליצים

איזבל מברזיל ממליצה בעברית
אלכסיי מרוסיה ממליץ ברוסית ובעברית